Těhotná pacientka na ultrazvuku. Gynekologie, Kutná HoraJsme rádi, že jste právě navštívili stránky naší gynekologické ordinace. Trápí Vás zdravotní problém gynekologické povahy, nebo jste budoucí maminka a hledáte odbornou profesionální péči? Potom jste na těch správných stránkách a doufáme, že právě zde naleznete informace, které potřebujete. V naší ordinaci Vám bude věnována veškerá péče, naší prioritou je individuální a ohleduplný přístup ke každé pacientce, neboť jsme si vědomi, že tělní orgány úzce souvisí s psychikou každé ženy. Jsme tady pro všechny ženy, které si uvědomují cenu nejen svého zdraví, ale i zdraví svého nenarozeného dítěte. V rámci kompletní péče provádíme i antikoncepční poradenství.

Naše ordinace je vybavena polohovým gynekologickým vyšetřovacím stolem, který je snadno přístupný i pacientkám s horší pohyblivostí. Pro břišní a poševní vyšetření používáme ultrazvuk. K vyšetření ozev plodu a děložní činnosti nám slouží kardiotokograf Edan.

  • Klimakterické potíže  (období menopauzy) u žen nastávají vymizením menstruace. Je buď přirozené nebo umělé ( po odstranění nebo ozáření vaječníků). Výkyvy v tvorbě hormonů způsobují poruchy menstruačního cyklu a ten se stává nepravidelný.
  • Při vyšetření využijeme pro Vás té nejvhodnější vyšetřovací metody, abychom zjistili příčinu obtíží, které Vás trápí a abychom mohli stanovit přiměřenou léčbu. Pokud k nám na vyšetření přicházíte poprvé, nezapomeňte si s sebou vzít
  • Těhotenství je krásné období, na které budete vzpomínat jako na nejkrásnější období svého života. V této době jste ale také více zranitelnější, citlivější nebo míváte nejrůznější obavy.Proto Vám nabízíme odbornou pomoc, péči a rady, aby jste