Těhotenská poradna

Těhotná žena s rukama ve tvaru srdce. Gynekologie, Kutná HoraTěhotenství je krásné období, na které budete vzpomínat jako na nejkrásnější období svého života. V této době jste ale také více zranitelnější, citlivější nebo míváte nejrůznější obavy.

Proto Vám nabízíme odbornou pomoc, péči a rady, aby jste si mohly toto období užívat. Pravidelně, v rámci těhotenské poradny budeme kontrolovat Váš zdravotní stav i stav Vašeho miminka. Zúčastňovat se může i nastávající tatínek, může se podívat na miminko na ultrazvuku do 18 týdne těhotenství. Do porady s sebou budete nosit těhotenskou průkazku, která slouží jako zdravotní dokumentace, která umožňuje rychlou orientaci v průběhu těhotenství, spolu s kartičkou zdravotního pojištění. Ve zkumavce, kterou obdržíte při vystavení těhotenské průkazky přinesete ranní moč. Současně předložte případné lékařské zprávy ze specializovaných vyšetření. Při každé poradně Vám budeme měřit krevní tlak, zaznamenáme Vaši aktuální tělesnou váhu a provedeme kontrolu, jak roste Vaše děloha a jaké jsou pohyby a srdeční akce miminka. Můžete nám pokládat dotazy k Vašemu těhotenství, které Vám rádi zodpovíme.

Důležité upozornění : pokud budete mít jakékoliv obavy o své miminko, nečekejte na termín další poradny, ale zavolejte a přijďte na kontrolu! Všem nastávajícím maminkám přejeme krásné těhotenství, užívejte si příjemně toto období a těšte se na svoje miminko!

Vždy se budeme těšit na Vaši návštěvu.